Zwrot w ciągu 14 dni od daty otrzymania zamówienia

Masz 14 dni od daty otrzymania przesyłki na odstąpienie od umowy zakupu w LAURELLA. 


Spakuj produkty oraz wypełnij formularz zwrotu.

Wypełnij formularz zwrotu znajdujący się na stronie www.laurella.pl/formularz-zwrotu.pdf. Upewnij się, że wypełniłaś go prawidłowo i umieśc w przesyłce ze zwracanymi produktami. Starannie zapakuj pudełko, aby bezpiecznie dotarło do naszego sklepu.


Wyślij produkty na nasz adres.

Wyślij przesyłkę na adres:
» Altmaster Logistyka - LAURELLA
» Julianowska 61
» 05-500 Piaseczno

Sugerujemy wysyłkę za pośrednictwem renomowanej firmy kurierskiej lub przesyłki rejestrowanej Poczty Polskiej. Pamiętaj, że nie akceptujemy przesyłek pobraniowych lub paczkomatowych.

Oczekuj na zwrot środków

Środki zwracane są w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Odpowiadasz za zmniejszenie wartości zwracanego produktu, wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Jeżeli wartość zwracanego towaru została zmniejszona, wysokość zwrotu może zostać obniżona.

Wymiana towaru

Jeżeli zamówione produkty są za małe lub za duże - możesz dokonać wymiany na inny rozmiar.


Dokonaj zwrotu produktów.

Ze względów logistycznych procedura wymiana produktów w LAURELLA polega na zwrocie produktów (odstąpieniu od umowy w terminie 14 dni), a następnie złożeniu nowego niezależnego zamówienia. Wymiana możliwa jest wyłącznie jeżeli wartość zwracanego towaru nie została zmniejszona.


Złóż nowe zamówienie

Złóż nowe zamówienie wybierając właściwy rozmiar. Dokonaj płatności za zamówienie lub wybierz płatnośc przy odbiorze. Zwrot środków za zwrócone produkty zostanie dokonany niezwłocznie, jednak nie później niż w ciągu 14 dni.